הובלות מחירים

הובלות מחירים

מחירים שמציעות חברות הובלות היא סוגיה חשובה שיש לבדוק. בסופו של דבר כאשר אנו עוברים דירה, או אולי נזקקים רק להובלה קטנה, איננו רוצים להיות פראיירים ולכן אנו מחפשים כיצד לחסוך בהוצאות. זה בסדר גמור אך תמיד חשוב לזכור שהמחיר זה לא הכל – חשוב גם לקבל שירות טוב ואחראי. אין טעם למצוא שירות זול אשר יגיע באיחור ויגרום נזק לרהיטים.
אנו ממליצים לכם לעשות השוואה של הובלות מחירים. התחילו קודם בחיפוש אחר 2-3 חברות הובלה מקצועיות ואמינות. השתדלו לבחור חברות בעלות ניסיון של שנים ושיש אנשים אשר ממליצים על שירותיהן. תוכלו להיעזר באינטרנט על מנת לקבל המלצות או לשאול חברים ובני משפחה שבוודאי כבר התנסו במעברי דירה ויכולים להמליץ על חברות הובלה. לאחר שיש לכם כמה אפשרויות אמינות ומקצועיות, תוכלו להתחיל לבצע השוואת מחירים.

הובלות מחירים – הובלות קטנות

ישנם אנשים שאינם זקוקים להובלה של תכולת דירה שלמה, אלא הובלה של מספר פריטים בודדים, או אולי אפילו פריט אחד גדול במיוחד שאינם יכולים להעביר בעצמם. למשל במקרים רבים הובלות קטנות הן הובלות של ספה, מקרר ואפילו פסנתר. במקרים אלו הובלות מחירים נקבעים בעיקר על פי הפריט, אך גם המורכבות של ההובלה והמרחק. למשל כאשר מדובר בהובלת ספה, המחירים יכולים לנוע בין 200-600 שקלים להובלה בתוך העיר; מכונת כביסה 200-500 ש"ח ואילו מיטה בין 200-800 כאשר כאן גם המורכבות של פירוק והרכבת המיטה נלקחים בחשבון.

הובלות מחירים – תכולת דירה

מלבד אלו אשר נזקקים להובלות קטנות, ישנם גם כאלו אשר נזקקים להובלת של תכולת דירה. זוהי הובלה של ציוד ורהיטים רבים והתמחור כאן אינו נעשה ברמת הפריט אלא סכום אחד הכולל הכל. גודל הדירה הוא בדרך כלל אינדיקציה טובה לכמות הפריטים שיש להעביר – העלות של העברת דירת חדר או שניים היא בסביבות 1300 ש"ח ואילו הובלה של דירת 3-5 חדרים היא בטווח של 2000-5000 ש"ח. גם כן יש צורך לקחת בחשבון את מורכבות ההעברה, למשל דירות בקומות גבוהות יכולות להיות מורכבות יותר להעברה, וגם המרחק, זוהי יכולה להיות העברה בתוך העיר או העברה מעיר אחת לאחרת.