הובלות

הובלות – איך למצוא מוביל

הובלות
מעוניין לפרסם? פרסם כאן שבועיים ללא תשלום! בחינם.. התקשרו עכשיו להוספה לאינדקס ללא תשלום ראשוני.

כאשר אתם עוברים דירה, בין כל העניינים שיש לכם לטפל מגיע גם הרגע של המעבר עצמו; הרגע שבו צריך להעמיס את כל החפצים שלכם והרהיטים על רכב ולהוביל אותם אל המקום החדש. מדובר בעבודה פיזית קשה מכיוון שהרהיטים והחפצים השונים עלולים להיות כבדים מאוד, מה גם שלעתים צריך להעלות ולהוריד אותם במדרגות. מסיבה זו אתם זקוקים למוביל. המוביל מספק לכם את שירותי הסבלות, ההובלה והפריקה ואפילו את שירותי האריזה בתחילה. עבודה עם מוביל אמין היא דבר חשוב מאוד; אתם חייבים מוביל אמין שלא יעשה לכם ברז ושלא ישבור רהיטים וחפצים יקרים במהלך ההובלה. אז איך בעצם למצוא ולבחור מוביל?

מציאת מוביל היא דבר קל; חיפוש באינטרנט יביא לכם עשרות תוצאות. אך הבעיה האמתית היא כיצד תדעו מי הוא המוביל המתאים שעליו אפשר לסמוך?

טיפים לחיפוש מוביל

חיפוש באזור גיאוגרפי – אם אתם עוברים דירה בתוך תל אביב, או בין שני יישובים סמוכים באזור הצפון לצורך הדוגמה, לא מעניינים אתכם המובילים באילת או בבאר שבע. אין היגיון להזמין מוביל שיגיע מבאר שבע כאשר אתם רוצים לעבור בתוך תל אביב, זה רק מייקר לכם את העלויות. לכן חפשו מוביל אשר מתמקד באזור שבו אתם צריכים את ההובלה.
היעזרו באתרי דירוג – ישנם אתרי אינטרנט אשר מדרגים את חברות הובלה. ניתן למצוא בהם המלצות וחוות דעת. כך תוכלו לבחור מוביל בהסתמך על ניסיונם של אחרים.
חבילת השירותים – לא כל מוביל מציע לכם את אותם השירותים, אך מצד שני לא בטוח שאתם נזקקים לכל השירותים. ישנם מובילים אשר מציעים לכם שירותי אריזה ופריקה של החפצים. אם מדובר בהובלה קטנה יתכן שלא תזקקו לזה, אך כאשר מדובר בהובלה של תכולת דירה שלמה יתכן כי תצטרכו עזרה וחשוב לבדוק אם המוביל מספק שירות זה.
השוואת מחירים – חשוב שתקבלו כמה הצעות מחיר על מנת לדעת שלא גובים מכם מחיר מוגזם. לצורך השוואת המחירים עליכם לדבר עם חברת ההובלה, להגדיר היטב את השירותים שלהם את זקוקים ולתת להם את כל הפרטים. פקטורים אשר יכולים להשפיע על העלויות הם מיקום הדירה, כמות הרכוש, המרחק מהחנייה, קומת הדירה, האם יש מעלית ועוד. המובילים צריכים לדעת את כל הפרטים על מנת לתת לכם הצעת מחיר מדויקת.

שימו לב לרמת השירות – בכל ההתנהלות שלכם מול המוביל, החל בשיחת הטלפון, שימו לב לצורת ההתנהלות. שימו לב לרמת המקצועיות והיחס, אם אינכם מרגישים שאתם מקבלים יחס רציני ומקצועי, ככל הנראה כך גם שירותי ההובלה של החברה.

הקפדה על בחירה נכונה של המוביל תבטיח לכם שביעות רצון. זהו אינו פרט שולי, מעבר דירה עלול להיות מלחיץ ומתיש ולכן חשוב שהכול יתקתק לפי השעון וללא תקלות. אסור לתת עבודה זו לחובבנים.